A'propos


KONFERENCJE I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
SPOTKANIA BIZNESOWE - PRACOWNICZE - RODZINNE - TOWARZYSKIE

KONFERENCJE

Dla klientów biznesowych, prowadzących różne szkolenia czy spotkania, możemy oddać do dyspozycji dwie sale. Pierwsza z nich to typowa sala konferencyjna, położona w części hotelowej obiektu, z której może korzystać do 15 osób. Wyposażona jest na stałe w telewizor oraz posiada dostęp do bezpłatnego WiFi. Na życzenie klienta może być doposażona w projektor, ekran, tablicę i klipart. Możliwe jest także podłączenie nagłośnienia. Małą salę konferencyjną można zobaczyć na zdjęciu po lewej stronie.

Druga sala, którą można przystosować do celów konferencyjnych, mieści się na pierwszym piętrze restauracji. Można ją ustawiać na różne sposoby, co widać na załączonych zdjęciach. Maksymalna liczba uczestników - do 100 osób.
Sala posiada mocne oświetlenie, które oczywiście można zmniejszać aż do ciemności, dostęp do WiFi, może być również doposażana w najpotrzebniejsze elementy: projektor, ekran, tablicę klipart, nagłośnienie.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia cateringu z obsługą oraz zarezerwowania odpowiedniej ilość pokoi dla szkolących się osób.

Proponujemy również organizację w A`propos spotkań pracowniczych i integracyjnych, z cateringiem lub bez, z muzyką na żywo bądź puszczaną przez DJ-a.

Szczegóły do uzgodnienia z managerem lokalu: 515–159–743

 

 

 

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Jeśli chodzi o rodzinne imprezy okolicznościowe, to organizujemy komunie, chrzciny, różnego rodzaju jubileusze, imieniny, przyjęcia weselne i w ograniczonym zakresie wesela (ze względu na pojemność sali), a także ostatnie pożegnania. Dużym zainteresowaniem cieszą się komunie i dlatego jesteśmy znakomicie przygotowani do ich organizacji i obsługi, nie pomijając strony estetycznej, tak ważnej w tego typu uroczystościach.

Są dni w kalendarzu, które cieszą się naszą szczególną uwagą. I tak od kilku lat organizujemy Karnawałowy Bal dla Dzieci, nigdy nie zapominamy o Dniu Kobiet, a także coraz bardziej popularnych Walentynkach. Ostatki i Andrzejki
w A`propos to zwykle wspaniałe taneczne imprezy. W grudniu można u nas zorganizować Wigilię firmową, rodzinną,
a także w gronie bliskich znajomych. I oczywiście na koniec roku wspaniały Sylwester.
A jeśli chodzi o spotkania towarzyskie w A`propos? Postaramy się sprostać Państwa  fantazji!

 

 

Sale konferencyjneImprezy okolicznościowe